+420 608 851 224     superatrakce@email.cz

Časté otázky

Chystáme firemní akci. Poradíte nám s výběrem atrakcí?

Rádi s návrhem vhodných atrakcí pro Vámi plánovanou akci pomůžeme. Sestavíme atrakce tak, aby zpříjemnili den Vaším zaměstnancům a zároveň pobavili i jejich ratolesti.

Mám o některou atrakci z vaší nabídky zájem, jak mám postupovat?

Napište nám, zavolejte, nebo využijte náš poptávkový formulář. Sdělte nám, o jakou atrakci máte zájem, na který den ji potřebujete, čas od kdy do kdy má být atrakce v provozu a o jaký charakter akce jde. My se během krátké doby ozveme. Zjistíme, zda je atrakce k uvedenému termínu volná a vytvoříme cenovou nabídku.

Nemáte zde uvedené ceny. Co vše bude v ceně za pronájem atrakcí, kterou navrhnete?

Námi navržená cena je vždy kompletní a zahrnuje:

  • Dopravu k Vám i zpět.
  • Přípravu a zprovoznění atrakcí.
  • Instruktory, kteří dohlíží u atrakcí během průběhu celé akce.
  • Volný vstup na atrakce.

Plánuji oslavu narozenin svého dítěte a chtěl bych pro něj zajistit nějakou atrakci. Věnujete se i tomuto?

Samozřejmě, naše atrakce už udělali radost spoustě dětí při rodinných a narozeninových oslavách. Určitě budete i mile překvapeni s naší cenovou nabídkou.

Jak je to s platbou, vybíráte nějakou zálohu předem?

Předem žádnou zálohu nevybíráme. Platba probíhá v den uskutečnění akce a to buď v hotovosti, nebo Vám vystavíme fakturu, běžně se 14 denní splatností.

Co v případě špatného počasí?

Počasí bohužel neovlivníme a musíme počítat i s tímto nechtěným jevem. Máme však férovou nabídku. V případě špatného počasí nás můžete před výjezdem bezplatně odvolat, nebo po dohodě přesunout atrakce na jiný vhodný termín. Pokud však už budeme na cestě k Vám, budete nám muset uhradit náklady spojené s výjezdem. Když špatné počasí přijde v průběhu akce, budeme bohužel požadovat plnou cenu pronájmu.

Kolik si účtujete za dopravu?

Do 50 km je doprava zdarma, nad tuto vzdálenost účtujeme 6 Kč/km.

Organizujeme v našem městě/obci slavnost, musíme si od vás atrakce pronajmout pouze za peníze, nebo můžete také přijet a vybírat si jednotlivé vstupné?

Věnujeme se i takovým akcím. Společně vybereme vhodné atrakce a přivezeme je. Vy nám ukážete pouze místo, kde máme atrakce umístit a můžeme začít s jejich provozem.

V mateřské školce plánujeme oslavu dětského dne. Co nám poradíte za atrakci?

Nejčastěji dětem vozíme skákací hrad Safari, na kterém si děti zaskáčou a zároveň mohou v jeho zadní části sjíždět po skluzavce. V případě špatného počasí jim postavíme do třídy hrad Galaxy, takže o zážitky děti nepřijdou. Jinou oblíbenou atrakcí jsou dětské elektrická autíčka, nebo poníci.